Juče je odigrano peto kolo završnice prve lige RS u kojem su se sastali timovi Podrinje Janja i Drina Zvornik. Gosti su odličnom igrom u prvom poluvremenu utakmice osigurali tri boda jer je prednost poslije prvog poluvremena iznosila 3:0.

Drina Zvornik slavila u Janji, pobjedu ovjerio mladi Dragutinović

Domaći su do kraja utakmice pokušali da se vrate u meč što su i uspjeli puno boljom igrom u drugom poluvremenu.

Domaći tim je smanjio prvo u  55 minuti, a zatim se u potpunosti vratio u meč golom sedam minuta kasnije.  Više od pola sata igalo se u neizvjesnosti, ali su iskusni Zvorničani zadržali prednost do kraja utakmice i u Zvornik odnijeli sve tri boda.

Golove za goste su postigli Dejan Rašević, Milan Stojanović i mladi Nemanja Dragutinović, sve so to dogodilo u prvih pola sata. Drina je izdominirala prvo poluvrijeme, pa je sreća za domaće da su na odmor otišli sa svega tri gola u mreži.

Mladi Dragutinović je postigao treći gol za Drinu Zvornik što je bilo treći put za redom da ovaj mladi fudbaler “ovjerava” pobjedu za Drinu Zvornik.

Za Drinu su igrali:

Andjelković, Jokić, Cosić, Mazić, Ćulum, Kikić, Vasić R, Stojanović, Stojanov, Rašević i Dragutinovi. U igru su još ulazili Ivanovnić, Pljevćić i Radović.

Ovom utakmicom završen je prvi krug doigravanja za prvaka prve lige Republike Srpske. Drina je treća na tabeli sa 48 osvojenih bodovai zaostaje za vodećeim Borcem iz Banjaluke 20 bodova.