Drina Princip je doživjela i osmi poraz u Prvoj ligi Republike Srpske. U subotu je u Zvorniku slavila ekipa Budućnosti iz Bjeljine sa 76:68.

Košarkaši Drine-Princip nastavili nizati poraze

Domaći su dobro otvorili utakmicu i prvu četvrtinu dobili sa 21:14. U tom dijelu isticali su se Srđan kovačević sa 11, te mladi Nemanja Reljić i Pavle Boljkovac. U drugom dijelu gosti su pojačali skok i u napadu i odbrani i dobili drugu četvrtinu sa 22:13 a time u prvo poluvrijeme sa 36:34.

Treća četvrtina je bila egal, jer su obadvije ekipe postigle po 24 poena. U četvrtoj četvrtini domaći su odigrali slabo. Ipak su imali prilike da u zadnjoj minuti stigli do 2 koša minusa ali je Kovačević promšio dva slobodna bacanja, pa je Mladen Vlačić, najbolji akter utakmice stavio tačku na utakmiccu košem kojim su gosti slavli sa 76:68.

Kod domaćina najefikasniji je bio Srđan Kovačević sa 20 koševa. Boljkovac je dodao 19 a Reljić 16. Kod gostiju isticali su se Miladin Vlačić sa 23 i Nikola Radovanović sa 20 poena.