Zvorničanin Miroslav Stevanović igra sve bolje i bolje u šampionatu Švicarske i svoj tim vodi ka prvom mjestu drugoligaškog fudbalskog karavana ove alpske zemlje.

Miroslav Stevanović asistirao u sudijskoj nadoknadi za pobjedu svog tima
Kada se Mića uozbilji protivnici padaju kao kruške

Poslije tri asistencije u prošlom kolu, najljepšeg gola u prije dva kola, ovo kolo je Stevanovnić u sudijskoj nadoknadi asistirao za gol i pobjedu tima koji vodi proslavljeni fudbaler Veleža i BiH, Meho Kodro.

Tima Mehe Kodre poveo je u 32. minuti Alphonsea, no domaći su poravnali u 40. preko Ceesayja i odlično se branili do pred sami kraj.

Miroslav Stevanović je izveo korner u trećoj minuti sudijske nadoknade, a Cardoso je pogodio mrežu domaćih za konačnih 2:1. Servette je sada treći na tabeli Challenge lige sa samo bodom zaostatka za vodećim Schaffhausenom.