Mladi Dragutinović ovjerio pobjedu Drine protiv Rudara iz Prijedora
Dragutinović ispunio očekivanja

Počela je završnica prve lige RS u kojoj se u prvom kolu sastali timovi Drine Zvornik i Rudar Prijedora.

Utakmica je igrana na gradskom stadionu u Zvorniku pred nekih stotinjak gledalaca po dosta hladnom vremenu uz regularne uslove na terenu.

Drina je započela utakmicu dosta ofanzivno pa je tako prva prava prilika viđena u 14.minuti, ali Rašević ne pogađa. Napadi su se nastavili i onda poslije jedne dobre akcije pogađa Rašević u 27.minuti. Do kraja poluvremena gosti iz Prijedora su propustili dobru priliku u kojoj se istakao golman domaćih Anđelković. Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom domaćih 1:0 i tri žuta kartona od toga dva za domaći tim.

Drugo poluvrijeme je krenulo kao i prvo. Drina je napadali, fosti su branili. Domaći trener je odlučio krenuti ofanzivnije pa je izvršio sve tri izmjene. U igru su ušli Stevanović, Majlović i Krstić.

Mladi igrači Drine unijeli su svježinu u igru koja rezultira golom mladog Nemanje Dragutinovića koji pogađa za 2:0 i privodi utakmicu mirnom kraju za domaće.

Gosti se nisu predavali te pred kraj utakmice pogađaju za 2:1, ali to je bilo sve što su gosti uradili na jučerašnjoj utakmici.