U prvom susretu skupine “C”, Portugal uvjerljivo je svladao Rumunjsku 4:1.

Nova magija najboljeg fudbalera u Futsalu Rikardinha (PHOTO+VIDEO)

Na prvo veliko uzbuđenje čekali smo do 4. minute kada na sjajnu asistenciju Ricardinha, Pedro Cary trese mrežu za 1:0. U istoj minuti bilježimo sjajan pokušaj Ricardinha, ali njegov udarac brani vratar Rumunjske, Toni Tonita. U 7. minuti prijete i Rumunjska, ali udarac kapetana Raducua odlazi preko gola. Pet minuta prije kraja poluvremena nova majstorija Ricardinha, ali njegov udarac odsjeda na vratnici. U 19. minuti vidjeli smo novi pogodak. Nakon još jedne asistencije Ricardinha pogodio je Fabio Cecilio!

U nastavku vidjeli smo nešto povučeniji Portugal jer ipak imali su dva pogotka prednosti. Deset minuta prije kraja Rumunji su krenuli sa golmanom-igračem kako bi smanjili zaostatak. Do smanjenja rezultata Rumunji su i stigli u 34. minuti kako Stoica pogađa za 2:1. Dvije minute kasnije velemajstorski pogodak najboljeg igrača svijeta! Krasno se oslobodio dvojice čuvara te popularnom “rabonom” pogodio za 3:1. Tri minute vidjeli smo i četvrti pogodak u mreži Rumunja. Nova asistencija Ricardinha, ovog puta za Bruna Coelha koji pogađa za konačnih 4:1.