Zahvaljujući talentu i upornom radu takmičara, te trenerskog tandema Slavica i Momčilo Mandić, članovi Atletskog kluba “Zvornik”, gdje god se pojave, postižu odlične rezultate.

Nove medalje zvorničkih atletičara

Tako su na Malim olimpijskim igrama, koje su održane na Sokocu, Milica Poznanović osvojila zlatnu medalju u bacanju kugle za osnovne škole, a Milica Pelemiš je u konkurenciji srednjih škola ostvarila drugi rezultat i samo jo je falio jedan santimetar da osvoji zlato sa skokom u dalj od 5,19 santimetara.

Na prvenstvu Bih za mlađe juniore Alesandro Manojlović je osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju  u trci na 110 metara sa preponama /15,64/ a isti uspjeh je ponovila i Anđela Pekez u brzom hodanju na 3.000 metara.Na istom takmičenju Milica Pelemiš je osvojila srebrnu medalju  u skoku u dalj i troskoku, kao i Anabela Erkić u brzom hodanju na 3.000 metara. Danijela Erić i Danijel Erić bili  treći u  u trci na 110 metara prepone , odnosno 2.000 metara.