Poraz rukometaša Drine u Bijeljini

U 18. kolu Prve lige RS za rukometaše ekipa Drine gostovala je u Bijeljini gdje je poražena od istoimene ekipe rezultatom 32:30 (14:15). Bez obzira na ovaj poraz rukometaši Drine zadržali su čelnu poziciju sa četiri boda prednosti u odnosu na prvog pratioca ekipu Hercegovine i u poslednja četiri kola pokušaće da sačuvaju tu prednost, te ostvare plasman u Premijer ligu BiH. U narednom kolu u Zvorniku gostuje ekipa Kozara Mlijekoprodukt, a rukometaši Drine pozivaju sve navijače da dođu i podrže ih na ovom susretu. Pogledajte tabelu portala SportDC.net

BIJELJINA – DRINA

32:30 (14:15)

BIJELJINA – Sala gimnazije. Gledalaca: 100. Sudije: Jovan Babić i Borislav Bogdanić (Banjaluka). Sedmerci: Bijeljina 5(4), Drina 6(6). Isključenja: Bijeljina 4 minuta, Drina 8 minuta.

BIJELJINA: Đerić, Milutinović, Latinović 10, Petković 8, Šoja 3, Joksimović, Marinković 4, Ni.Lazić, Jeftić 2, No.Lazić 4, J.Lazić, L.Lontoš, N.Lontoš 1, Žarković.

DRINA: Janković, Vidaković 3, Popović, Mijatović 1, Spasojević, Ivanović 9, Vukojčić 3, Čvorić 3, Todorović, Joković, Maletić, Marković 1, Hajdarević 7, Stefanović 3, Govedarica.