Rukometaši Drine doživjeli su i treći poraz u okviru trećeg kola Premijer lige BiH. Ovoga puta bolja od Zvorničana bila je ekipa Goražda koja je na kraju slavila sa 31:25. Za razliku od prve dvije utakmice, ovaj put je u timu Drine u donekle profunkcionisao napad kojeg je predvodio Vukojičić sa devet postignutih golova. Nažalost i ovaj put je slabiji dio tima bila odbrana koja je primila 31 gol u ovoj utakmici od čega je 17 u prvom poluvremenu.

Rukometaši Drine poraženi u Goraždu, napad počeo funkcionisati još odbrana da proradi i nadati se pobjedi

U Goraždu je napad predvodio Vukojičić sa 9 golova, donekle su ga pratili Hajdarević sa 3 gola i MItrović sa 5, po dva gola su uspisali Spasojević, Čvorić i Stefanović, a u listu strijelaca su se upisali Hrustić i Vidaković. Još uvijek se čeka na mlade perjanice Drine da profunkcionišu jer su prošlu sezonu imali značajnu minutažu na putu Drine i najviši rang.

Nakon poraza u Goraždu, rukometaši Drine gostuju ekipi Slobode iz Tuzle koja se nalazi na desetom mjestu prvenstvene tabele sa jednom pobjedom i dva poraza.

Zvorničani su za sada jedina ekipa bez bodova, ali prve utakmice pokazuju da Drina ima čemu da se nada i da je nuli na bodovnom saldu ponajviše doprinijeo težak raspored kojeg su Zvorničani dobili.