U okviru 15. kola Prve lige Republike Srpske rukometaši Drine savladali su na svom parketu ekipu Čelinca rezultatom 34:30. Prvo poluvrijeme, koje je završeno prednošću domaćina od osam golova razlike (21:13), nije nagovještavalo da će drugo poluvrijeme biti neizvjesnije, ali je upravo to bio period kada su gosti zaigrali anagažovanije, no do izražaja je došlo iskustvo domaće ekipe koja je pokazala svoj kvalitet i došla do nove pobjede.

Rukometaši Drine savladali Čelinac, Spasojević neuhvatljiv sa 8 golova, Janković nesavladiv sa 19 odbrana (VIDEO)

Pogledajte odličan video prilog kolega sa portala Infobirac.net

Najefikasniji u redovima domaćih bili su Spasojević sa 8, Vukojičić je dao 6, Čvorić 5, a Hajdarević 4 gola. Posebno se istakao golman domaćih Janković sa 19 odbrana, a treba napomenuti i da je mladi Govedarica pred kraj utakmice odbranio jedan sedmerac.

Vrhunski golmani RK Drina, Janković protiv Čelinca “imao 100 ruku”, Govedarica odbranio penal