U četvrtom kolu Premijer lige BiH za rukometaše Drina je na gostovanju Slobodi u Tuzli poražena rezultatom 31:24. Na poluvremenu je bilo 19:12, a u drugom dijelu susreta su Zvorničani pokazali da mogu da igraju kvalitetan rukomet, te da se u nastavku šampionata mogu očekivati puno bolje partije.

Rukometaši poraženi od Slobode u Tuzli

U narednom kolu Drina na svom parketu dočekuje ekipu Izviđača što će biti nova prilika da se upiše prvi trijumf u povratničkoj sezoni u Premijer ligu BiH.

SLOBODA – DRINA

31 : 24 (19 : 12)

TUZLA – Dvorana: ,,Mejdan”. Gledalaca: 300. Sudije: Branimir Bilić i Filip Dogandžić (Ljubuški). Isključenja: Sloboda (4 minuta), Drina (2 minuta). Sedmerci: Sloboda 3 (2), Drina 5 (4).

SLOBODA: Čajić, Ilić 2, Đana, Denjo 2, Skopljak 6, Suhonjić 3, Memić, Omerović, Manjić 4, Đulić, Jelić, Mehić, Torlaković 1, Abdurahmanović 7, Hamzić 2, Kadić 4.

DRINA: Govedarica, Hrustić 1, Spasojević 2, Joković, Vukojčić 5, Marković, Vidaković 3, Stefanović, Đerić, Čvorić 1, Popović 1, Mijatović 2, Cvijić 2, Mitrović 1, Hajdarević 6, Janković.