Rukometaši zvorničke Drine doživjeli su i treći poraz u četvrtom kolu prve lige RS-a od domaće ekipe rukometnog kluba Bijeljina.

Rukometaši poraženi u Bijeljini
VIšestruki šampioni RK Drina Zvornik

Rezultat na kraju utakmice je glasio 29:25 u korist domaćina. Rukometaši Drine nadali su se povoljnijem rezultatu jer su trebali prvi puta nastupiti kompletni ove sezone.

Nažalost poslednjeg dana povrijedili su se iksusni Novokmet i Tisanović koji nisu mogli nastupati u Bijeljini. Izostanak iskusnih otvorio je prostor za mlade nade koje dolaze, pa su u ovoj utakmici dobili znatno veću minutažu.

Najefikasniji u redovima Drine bio je Ivanović sa 7 postignutih golova, pratio ga je Vidaković sa isto 7 golova dok je Spasojević mrežu tresao 5 puta i pouzdano krilo Mumović 2 puta.

Debi za Drinu u ovoj utakmici upisao je mladi Savić koji je odigrao 40 minuta kvalitetne odbrane i nije se upisao u listu strijelaca.

Mladi golman Govedarica upisao je 5 odbrana u toku susreta, a juniori Petrović i Popović upisali po dva gola na svoj konto.

Njihovo vrijeme tek dolazi

Prvenstvo se za Drinu nastavlja u nedjelju kada u sportskoj dvorani u Zvorniku dočekuju tim Borac II od 18 sati.

IZ RK Drina se najiskrenije nadaju da će imati moguććnost nastupa u kompletnom sastavu.