Poslije niza teških poraza na domaćem i gostujućem terenu OKK Drina-Princip, Zvorničani su napokon upisali pobjedu.

Vrijedna gostujuća pobjeda OKK Drina-Princip u Rogatici
OKK Princip-Drina

Na vrućem gostovanju u Rogatici, kod istoimenog protivnika. U posljednjem kolu prvog dijela košarkaške sezone prve lige RS, zvornički košarkaški gostovali su kod posljednjoplasirane ekipe Rogatice.

Nakon neizvjesnog prvog poluvremena koje je završilo neriješeno rezultatom 35:35, Drina je u drugom poluvremenu pojačala i u neizvjesnoj završnici imala više znanja i strpljenja te upisala četvrtu prvenstvenu pobjedu konačnim rezultatom 66:70. Po četvrtinama je rezultat glasio 13:15, 22:20, 21:16 i 10:19.

Drina je ovom pobjedom stigla do skora od 4-7 i u nastavak sezone ući će iz donjeg dijela tabele. Na utakmici je u timu Drine najefikasniji bio Gavrić sa 26 postignutih poena, pratili su ga Rajković i Kolaković sa po 20 postignutih poena.

Skakčki je najraspoloženiji bio Kolaković sa 10 poena dok je najviše asistencija upisao Rajković i to pet.

Sezona se nastavlja krajem mjeseca januara.