Ovog vikenda počela je nova sezona Premijer lige BiH, a odigrane su i prve tri utakmice ove subote. Svoj prvi gol u Premijer ligi BiH postigao je Nemanja Dragutinović iz Zvornika koji nastupa za tim Mladosti Doboj iz Kaknja. Bio je to treći gol za tim Mladosti na vrućem gostovanju kod mostarskog Veleža kojim je potvrđena pobjeda i  prva tri  boda na kontu tim iz Kaknja.

Dragutinović je ovjerio pobjedu odličnim golom u 80. minutu utakmice, a ispod možete pogledati kako to izgleda iz drugog ugla.

Dragutinović je postignuti gol prokomentarisao za portal Zvornicki.ba:

Drago mi je što smo pobjedom ušli u novu sezonu i nadam se da će nam ova biti uspješnija od prethodne.Naravno da mi je drago i zbog prvijenca u dresu Mladosti i nadam se da je to samo početak niza, rekao je Dragutinović.

Još jedan zvornički Nemanja dao je veliki doprinos u pobjedi tima Mladosti, a to je sad već pouzdani bek Nemanja Nikolić koji je odigrao svih 90 minuta utakmice u Mostaru.

Tuzla City je u Ugljeviku deklasirao tim Zvijezda 09 iz Stanišića sa 5:1 i najavio borbu za visok plasman. Željezničar nastavio kako je završio prvenstvo, kilavo i bez realizacije, pa je Borac odnio bod sa Grbavice nakon neriješene utakmice bez golova.