U sadnji topola na gradskoj plaži učešće uzeli i mladi košarkaši i džudisti

0
U sadnji topola na gradskoj plaži učešće uzeli i mladi košarkaši i džudisti
U sadnji topola na gradskoj plaži učešće uzeli i mladi košarkaši i džudisti
Ivanović u akciji

April je  u Zvorniku i ove godine prožet ekološkim akcijama kojima se uljepšavaju dijelovi Zvornika. Ove godine planirane su mnogobrojne aktivnosti, rekao je zamjenik gradonačelnika Zvornika Bojan Ivanović, koji je juče zasadio prvu, od 100 sadnica topole na Gradskoj plaži.

On je istakao da će se na ovaj način uljepšati boravak građana na rijeci Drini , koja u predstojećem ljetnjem periodu predstavlja utočište od velikih vrućina.

Zamjeniku gradonačelnika su pomogli i mladii iz različitih omladinskih organizacija, koji su sadnice zasadili na plaži na potezu od objekta Z -15 do dječijeg igrališta.

U sadnji topola na gradskoj plaži učešće uzeli i mladi košarkaši i džudisti
Sportisti u akciji

U akciji sadnje topola na plaži Drine u gradu Zvornik, učešće su uzeli i mali šampioni iz KK Zvornik-Basket, kao i zvornički džudisti koji su se pridružili sadnji drveća. Pored najmlađih u akciji su učestvovali članovi klubova svih kategorija.

U sadnji topola na gradskoj plaži učešće uzeli i mladi košarkaši i džudistiKAKAV SU POSAO MOJI MOMCI DANAS ODRADILI … SVAKA VAM ČAST!!!POSAĐENIH 40-50 SADNICA TOPOLE.IZAĐI IZ KUĆE, POKRENI SE, URADI NEŠTO KORISNO ZA SEBE I SVOJ GRAD! NAŠ GRAD, NAŠ KLUB ZVORNIK!!! Jučerašnja je poruka Dejana Gajića lidera KK Zvornik-Basketa koji su za vikend nastupili na međunarodnom turniru za dječake uzrasta 11 i 13 godina i ubjedjivo osvojili prva mjesta. Džudisti su navikli javnost da se svaki vikend okite medaljama sa nekog od prvenstava i turnira i Zvornik s pravom očekuje olimpijca u narednom periodu iz ovog sporta.

Ivanović je rekao da će narednih dana aprila i gradsko šetalište dobiti novo ruho, dodajući da je u toku je postupak nabavke sadnica patuljastog drveća, klupa i žardinjera. Pored toga biće uređene sve zelene površine u gradu, izletište Kaplan, dječija igrališta , a biće uklonjene i divlje deponije koje su formirane u pojedinim mjesnim zajednicama.

U sadnji topola na gradskoj plaži učešće uzeli i mladi košarkaši i džudisti
Jedna od 100 juče zasađenih topola

Zamjenik gradonačelnika Zvornika pozvao je danas predstavnike mjesnih zajednica i zajednica etažnih vlasnika da se uključe u aktivnosti Gradske uprave na uređenju i uljepšavanju životne okoline.