Grad Zvornik se predstavio na Međunarodnom sajmu turizma (FOTO)

0
Grad Zvornik se predstavio na Međunarodnom sajmu turizma (FOTO)

Grad Zvornik se zajedno sa gradskom Turističkom organizacijom predstavio na 39. Međunarodnom sajmu turizma i turističke berze koji je održan u Sarajevu od 18. do 21. oktobra.

Grad Zvornik se predstavio na Međunarodnom sajmu turizma (FOTO)

Na samostalnom štandu naš grad je predstavljen promotivnim filmom i promo-materijalom, a prezentovani su i smeštajni kapaciteti koje nude zvornički hoteli i moteli.

– Zadovoljni smo učešćem, jer je veliki broj ljudi prilazio štandu, ineteresujući se za kulturno-istorijsko naslijeđe, prirodne ljepote, kao i manifestacije koje nudi Zvornik.
Grad Zvornik se predstavio na Međunarodnom sajmu turizma (FOTO)

Takođe, razmijenjena su iskustva sa turističkim radnicima iz drugih gradova, a kao prvi konkretan rezultat učešća Grada Zvornika na Sajmu turizma u Sarajevu najavljena je u prvoj polovini novembra posjeta jedne grupe učenika iz sarajevske Turističke škole gdje će im predstavnici naše Turističke organizacije predstaviti Zvornik i ono što naš grad nudi – kažu u Odjeljenju za privredu, razvoj, poljoprivredu i društvene djelatnosti grada Zvornika.

Grad Zvornik se predstavio na Međunarodnom sajmu turizma (FOTO)

Zvornik je bio jedini predstavnik iz Republike Srpske, a na Sajmu je i zvornička Kompanija „Vitinka“, koja je bila sponzor gradskog štanda, predstavila ponudu svojih proizvoda za koje su posjetioci pokazali veliko interesovanje.

Grad Zvornik se predstavio na Međunarodnom sajmu turizma (FOTO)