Košarkaši Drina-Principa upisali petu pobjedu protiv Slavije

0
Košarkaši Drina-Principa nakon gostujuće pobjede upisali i prvi domaći poraz
OKK Princip-Drina iz sezone 2017/18

Ovog vikenda je u drugom kolu nastavka košarkaškog šampionata RS odigrana utakmica timova Drina-Principa i Slavije iz Istočnog Sarajeva.

Košarkaši Drina-Principa upisali petu pobjedu protiv Slavije
OKK Princip-Drina

Najbolji u domaćoj ekipi po broju ubačenih poena bili su Obradović 25, Kosorić 18 i Gavrić sa 15 postignutih poena. Obradović je predvodio zvorničane pod obručima upisavši 11 skokova. Najbolje na utakmici je asistirao Jović koji je kao i Gavrić 4 puta uspješno razigrao svoje saigrače pobjedi tima Drina-Princip nad Slavijom ukupni rezultatom 79:75.

Iz OKK Princip-Drina oglasili su se nakon pobjede putem društvenih mreža:

Cijelu utakmicu naša ekipa je vodila i sigurno držala prednost koja je išla i do 14 razlike, ali u zadnja 2 minuta je doslo do pada koncentracije i gostujuća ekipa je uspjela da spusti prednost na 4 poena.
Ovo je peta pobjeda naše ekipe u ovoj sezoni i prva pobjeda novog trenera Igora Krajišnika.

U narednom kolu nasa ekipa gostuje u Foči protiv ekipe “Sutjeska”.

(Zvornicki.ba)