Predsjednik Bokserskog saveza Srbije posjetio KBS “Obilić” Zvornik

0
Predsjednik Bokserskog saveza Srbije u Zvorniku posjetio “Obilić”

Nenad Borovčanin, predsjednik Bokserskog saveza Srbije i nekadašnji prvak Evrope u VBO verziji, posetio je Bokserski klub “Obilić”. Uvaženi gost se upoznao sa radom kluba i obećao podrušku u svim oblastima.

Predsjednik Bokserskog saveza Srbije u Zvorniku posjetio “Obilić”

– S obzirom da je naš klub mlad, a da je postigao značajne uspjehe na nivou Republike Srpske tako i Bosne i Herecgovione,kako u ekipnoj tako i pojedinačnoj konkurenciji, Borovčanin se zainteresovao posebno za omladinski pogon našeg kluba.

Pord podrške koju nam je dao za budući rad on je donirao jedan dio neophodnih rekvizita i druge opreme za rad kluba. Borovčanin je podržao odluku kluba da najbolji zvornički bokser Filip Džinić, započne profesionalnu karijeru, ali i da dalje boksuje za reprezetaciji Srbije, čiji je član, rekao nam je Mirko Ždralo, trener i predsjednik BK “Obilić”.

On je uvaženom gostu poklonio umetničku sliku na kojoj je proslvljeni bosker.

(Osvit)