Studenti iz organizacije “Hasane” donirali mokre čvorove, školsku ogradu, laptope, projektor i poklone učenicima škole na Snagovu (FOTO)

0
Studenti iz organizacije

Područna škola Snagovo koja pripada JU OŠ ,,Sveti Sava,, Zvornik uspješno je realizovala projekt koji je unaprijedio kvalitet nastave i života djece područne škole. Projekat je finansirala humanitarna organizacija “HASANE,,

U školi na Snagovu zajedničkim aktivnostima učiteljica, menadžmenta škole i Gradske uprave Zvornik realizovan je projekat, “Sanacija mokrih Čvorova, dio ograde u školskom dvoriš tu, dva laptopa,projektor i razne poklone za sve učenike”, donator ovog projekta je Udruzenje – humanitarna organizacija” Hasene”.

Studenti iz organizacije "Hasane" donirali mokre čvorove, školsku ogradu, laptope, projektor i poklone učenicima škole na Snagovu (FOTO)

Zahvaljujući realizaciji ovog projekta, nasim učenicima su stvoreni bolji higijenski uslovi te olakšano izvođenje nastave Fizičkog i zdravstvenog vaspitanja. Povodom realizacije uspješnog upriličena je prigodna manifestacija, gdje su roditelji i gospodin Nurif Čivić ogranizovali svečani ručak , tradicionalne kolače i domaće sokove za naše goste.

Studenti iz organizacije "Hasane" donirali mokre čvorove, školsku ogradu, laptope, projektor i poklone učenicima škole na Snagovu (FOTO)

U ime cijelog tima upućena je zahvalnost organizaciji “Hasene” i studentima iz Holandije koji su svoju nesebičnu pomoć usmjerili našoj školi. Naši učenici i predstavnici studenata organizacije “Hasene ” su u školskom dvorištu posadili po jedno drvo kao simbol rađanja novog prijateljstva, koje ćemo njegovati i prenijeti brigu o njima na buduće generacije, uputili su zahvlanost iz Snagova prema dobrim ljudima.

Studenti iz organizacije "Hasane" donirali mokre čvorove, školsku ogradu, laptope, projektor i poklone učenicima škole na Snagovu (FOTO)