Juče i danas odbojkaši Drine nastupali su u konkurenciji prve lige za muškarce, druge lige za žene i pionirke.

Magičan odbojkaški vikend u Zvorniku, pobjeda svih selekcija (VIDEO+FOTO)
OK Drina

Sve tri selekcije upisale su pobjede. Prvi na teren još juče izašli su muškarci u okviru petog kola prve lige RS.

Dočekan je u Zvorniku podmlađeni tim OK Gradiške sa skoro kompletnim sastavom domaćeg tima OK Drina. Prvi set je bio dosta neizvjestan, ali već sredinom se pravi velika razlika u korist Drine i isti privode mirno kraju rezultatom 25:16.

Drugi i treći set su dobijeni bez većih poteškoća. U drugom je bio identičan rezultat kao i u prvom 25:16, a u trećem 25:18. Oko pedesetak prisutnih na tribinama mogli su uživati u odličnim potezima i akrobacijama odbojkaša Drine.

Mi vam preporučujemo da pregledom našeg fotoalbuma na facebook stranici portala Zvornicki.ba, uvjerite se i provjerite kako je to izgledalo u sportskoj dvorani u našem gradu, klikom ovdje!!

Rajko Lajić trener OK Gradiška zadovoljan je igrom, ali ne i rezultatom, ipak priznaje:

Ovo je bio očekivan poraz jer nam nije igralo nekoliko standardnih prvotimaca. Iskoristili smo priliku da ubacimo kao što ste vidjeli i nekoliko kadeta u igru da osjete kako je to igrati na ovom nivou i time mogu biti zadovoljan. Čestitke domaćinu na fer i korektnoj igri i zasluženoj pobjedi. Rekao je Lajić.

Nekoliko važnih poena za Drinu u ovom susretu postigao je mladi Vladimir Petrović:

Zadovoljan sam rezultatom, a igra moja lična mogla je biti i bolja, ali je timska bila onako kako smo se pripremali u skladu sa brojem odrađenih treninga. Iak onismo bili u kompletnom sastavu ostvarili smo laganu pobjedu. Rekao je Petorvić.

“Kuhanje” Petrovića na utakmici OK Drina- OK Gradiška

Kapiten Drine Slaviša Tomić bio je jedan od boljih u timu Drine:

Čestitao bih ekipi Gradiške na fer i korektnoj igri, kao i mojim momcima. Nikako da nastupimo kompletni i dodatno se uigamo pokažemo kvalitet više, ali mi nastavljamo dalje u istom ritmu i okrećemo se sledećoj utakmici. Rekao je kapiten Tomić.

Kapiten Tomić u akciji

Danas su na teren prve izašle pionirke OK Drina i slavile protiv svojih vršnjakinja iz Han Pijeska rezultatom 3:1. Mlade djevojke iz Zvornika imaju sve pobjede u dosadašnjemdijelu prvenstva i svojom igrom najavljuju borbu za sami vrh tabele.

OK Drina – OK Libero

Odbojkaški vikend završile su seniorke OK Drina otvaranjem sezone u drugoj ligi Repbulike Srpske grupa 3. U goste je stigla ambiciozna ekipa Libero iz Bijeljine. Poslije dva seta gošće su vodile rezultatom 2:0 i kada se svima činilo da će ovo biti još jedno loše otvaranje sezone Drina pokazuje karakter.

OK Drina, tim sa karakterom

Poslije velike borbe na terenu odbojkašice Drine slavile su konačnim rezultatom 3:2 i tako sa pobjedom otvorile prvenstvo ove sezone.

Zadovoljan rezultatima je i lider OK Drina Velibor Petrović:

Zadovoljan sam, nastavljamo dalje, mi radimo, trudimo se i igramo što najbolje možemo. Čestitke za sve selekcije i takmičare Ok Drina. Idemo dalje. Rekao je Petrović.

Uživajte u nešto više od 3 minuta atraktivnih odbojkaških poteza oba tima na utakmici OK Drina: OK Gradiška: