Košarkaši Drine Princip iz Zvornika ponovo nisu imali sreće i poraženi su u posljednjim sekundama susreta.

Drina Princip promašila zadnji šut na utakmici i doživjela poraz na gostovanju od ekipe Student-Igokea
Tim OKK Drina-Princip sezona 2018/19

Zvorničani su tako propustili priliku da poprave bodovni saldo i potvrde dobru igru i pobjedu na domaćem terenu sa ekipom Sokoca u prošlom kolu Prve lige Republike Srpske, te sada, sa ekipom Prijedora, dijele deveto i deseto mjesto sa 18 osvojenih bodova. U sljedećem kolu zvornički košarkaši dočekuju konkurenta za opstanak tim Prijedora. Utakmica se igra u petak u Zvorniku.

Košarkaši Drine Princip poraženi su na gostovanju od ekipe Student-Igokea ukupnim rezultatom 66:65 ili po četvrtinama 12:12, 22:18, 24:18, 8:17.

Zvorničani su dobro odigrali prvu četvrtinu, a potom naredne dvije izgubili. U posljednjoj četvrtini košarkaši Drine Princip su odigrali značajno bolje, ali nisu uspjeli da dođu do pobjede.

U nastavku slijedi grčevita borba za opstanak, a upravo bi pobjeda u petak protiv direktnog konkurenta ekipe Prijedora doprinijela da se opstanak lakše izbori.