U devetom kolu prve rukometne lige RS zvornički rukometaši na domaćem terenu dočekali su goste iz Prijedora.

Zvornički divovi razbili gostujuće rukometaše iz Prijedora
Zvornicki rukometni divovi

Odmah od početka znalo se ko je favorit i ko će dominirati tokom cijele utakmice. Raspoloženi Mijatović, Spasojević, Ivanović uz svoje saigrače nisu dopustili neizvijesnost u ovom susretu.

Poslije pola sata igre na poluvrijeme se odlazi rezultatom 19:10. Drugo poluvrijeme proteklo je slično kao i prvo. Domaći rukometaši su i u drugom poluvremenu postigli isti broj golova kao i u prvom poluvremenu.

Gosti su u drugom poluvremenu postigli nešto više golova, ali to je rezultat šanse koju su dobili mladi rukometaši Drine.

Višestruki šampioni RK Drina Zvornik

Konačnih 39:24 najrealniji je ishod rukometnog duela RK Drina i RK Prijedor. Ova pobjeda pomogla je da se zvornički rukometaši udalje od dna tabele.