Fudbaleri Drine poraženi u Mrkonjić Gradu, Drina vodila do 87.minute utakmice

U 7. kolu Prve lige Republike Srpske fudbaleri Drine poraženi su na gostovanju u Mrkonjić Gradu od ekipe Slobode rezultatom 2:1. Bez obzira na najave iz uprave kluba da će ove sezone Drina igrati bitnu ulogu u šampionatu, početak prvenstva je pokazao da od toga neće biti ništa i da bi i ove sezone ekipa mogla da se bori za opstanak.

Protiv Slobode (MG) ekipa Drine je stigla do prednosti u 54. minutu, a strijelac je bio Nikola Milinković. Domaći tim je izjednačio u 87. minutu preko Ognjena Soldata, a potpuni preokret domaćinima je donio Jovan Radulović u 90. minutu, odnosno petom minutu nadoknade.

Nakon sedam odigranih kola Drina ima 6 osvojenih bodova i zauzima šesnaestu poziciju na tabeli. U subotu na gradskom stadionu u Zvorniku od 16.00 časova gostuje ekipa Ljubića iz Prnjavora.

I u ovoj utakmici trener Mićić izvršio je svega dvije izmijene i to u 79. i 91.minutu utakmice, što je postalo uobičajeno u ovom mandatu šefa stručnog štaba.