Spremamo se za novu sezonu, a trener Srećković je dobio četiri fudbalera na koje može da računa.
Ugovor sa našim klubom potpisala su dva momka koja su se vratila u svoj rodni grad, a to su Danijel Erić i Lazar Kulić, u Zvornik se vratio i Stefan Cmiljanović, dok je iz Severne Makedonije stigao Kire Mitkov.
Momci, dobrodošli!
Nadajmo se da će ovo biti pojačanja koja će donijeti prevagu na terenu u predstojećoj sezoni, a ne prinove kao što je to bio čest slučaj u ranijim sezonama.
Očekujemo i ambicije rukovodstva Kluba ove sezone kako ne bi opet gledali borbu za opstanak do posljednjeg kola.
Novitet je i da će vjerovatno ovo biti sezona u kojoj će se boriti za ulazak u jedinstvenu drugu ligu BiH, a oni koji to ne izbore vjerovatno će igrati ligu Republike Srpske koja će vjerovatno biti amaterska ili u najboljem slučaju poluprofesionalna.
(Zvornicki.ba)