Policijski službenici Policijska stanica Srebrenica preduzimaju mjere i radnje s ciljem rasvjetljavanja krivičnog djela „Krađa“, potvrđeno je iz policije.
Naime, istog dana Policijska stanica Bratunac obratilo se lice inicijala A.V. iz Srebrenica, koje je prijavilo da su mu otuđene dvije lovačke kamere.
Prema prijavi, nepoznati počinilac ili više njih pričinili su materijalnu štetu vlasniku, a po zaprimljenoj prijavi postupili su policijski službenici iz Srebrenice koji intenzivno rade na identifikaciji izvršioca.
Iz policije navode da je istraga u toku, te da slijedi dostavljanje izvještaja o počinjenom krivičnom djelu nadležnom tužilaštvu.
Ovaj slučaj još jednom upozorava na potrebu dodatnog opreza kada je riječ o zaštiti imovine, posebno na udaljenim i slabije nadziranim lokacijama.











