Reklamni prostor
Pops Banner
NajnovijeŠepakSportVijestiZvornik

U Donjem Šepku družili su se fudbaleri Napretka ’’B’’ i bivši asovi Napretka

×

U Donjem Šepku družili su se fudbaleri Napretka ’’B’’ i bivši asovi Napretka

Share this article

Pobjedu su ostvarili bivši asovi Napretka rezultatom 5:2. Dvostruki strijelac bio je Siniša Obrenović, a u strijelce upisali su se još Dragan Vasiljević, Zoran Đukanović i Aleksandar Stefanović. Golove za Napredak ’’B ’’ postigli su Marko Obradović i Miroslav Ćeranić.

U Donjem Šepku družili su se fudbaleri Napretka ’’B’’ i bivši asovi Napretka

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Nakon druženja na travnatom terenu, svi akteri utakmice druženje nastavili su u restoranu uz večeru.

– Ovo je početak našeg druženja sa fudbalerima Napretka ’’B’’. Cilj nam je da okupimo što više bivših prvotimaca Napretka i da nastavimo druženje, jer dok smo nosili dres Napretka uvijek lijepo smo se osjećali, jer je Donji Šepak uvijek bio prava i zdrava fudbalska sredina – rekao je Goran Milošević, koji je i pokrenuo ovo druženje.

Novo druženje zakazano je za 1. jul, ponovo u Donjem Šepku. Pozivaju se svi oni koji žele biti dio narednih događaja ovog tipa da se pridruže timu koji uvijek pobjeđuje.

Pobjede ovom timu su zagarantovane jer je cilj ovakvih utakmica okupljanje, obnova i učvršćivanje starih te uspostava novih prijateljstava.

(Mikica Đorđić)

Example 300250
Posebna ponuda

Želiš li naručiti romane Fajke Kadrića po posebnoj cijeni?

Ako voliš domaće autore, snažne priče i knjige koje možeš naručiti direktno na svoju adresu, pogledaj dostupne romane i izaberi one koje želiš imati u svojoj kolekciji.

Odaberi knjige i pošalji narudžbu

Označi jednu, dvije ili tri knjige. Cijena se automatski računa prema broju odabranih knjiga. Plaćanje je pouzećem, a poštarina iznosi 11 KM.

1 knjiga 40 KM + 11 KM poštarina
2 knjige 75 KM + 11 KM poštarina
3 knjige 90 KM + 11 KM poštarina

Odaberite knjige:

Možete označiti maksimalno 3 knjige.

Odaberite knjigu da se prikaže ukupna cijena.