Reklamni prostor
Pops Banner
BiHCrna HronikaNajnovijeVijesti

Poginuo muškarac kojeg je udario voz

×

Poginuo muškarac kojeg je udario voz

Share this article

Nepoznati muškarac smrtno je stradao kada ga je udario putnički voz između željezničkih stanica Srpska Kostajnica – Stanovi kod Doboja, saopšteno je iz preduzeća “Željeznice Republike Srpske” (ŽRS).

Iz ŽRS-a navode da se nesreća desila sinoć u 21.30 časova, te da je muškarac sjedio na kolosijeku na mostu preko rijeke Bosne i da se nije pomjerao uprkos zvučnom signalu upozorenja mašinovođe.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

– Na lice mjesta po prijavi izašle su nadležne službe Hitne pomoći i Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, kao i Komisija za vanredne događaje “Željeznica Republike Srpske” – navodi se u saopštenju.

“Željeznice Republike Srpske” izražavaju žaljenje zbog tragedije i upućuju iskreno saučešće porodici nastradalog.

Putnički voz saobraćao je na relaciji Banjaluka – Doboj.

Example 300250

Odgovori

Posebna ponuda

Želiš li naručiti romane Fajke Kadrića po posebnoj cijeni?

Ako voliš domaće autore, snažne priče i knjige koje možeš naručiti direktno na svoju adresu, pogledaj dostupne romane i izaberi one koje želiš imati u svojoj kolekciji.

Odaberi knjige i pošalji narudžbu

Označi jednu, dvije ili tri knjige. Cijena se automatski računa prema broju odabranih knjiga. Plaćanje je pouzećem, a poštarina iznosi 11 KM.

1 knjiga 40 KM + 11 KM poštarina
2 knjige 75 KM + 11 KM poštarina
3 knjige 90 KM + 11 KM poštarina

Odaberite knjige:

Možete označiti maksimalno 3 knjige.

Odaberite knjigu da se prikaže ukupna cijena.