Fudbaleri Drine iz Zvornika ostvarili su prvu gostujuću pobjedu ove sezone u Prvoj ligi Republike Srpske odnijevši sva tri boda komšijama iz Janje. Zvorničani su slavili rezultatom 2:1 iako su domaći prvi stigli do gola i vodili nakon prvog poluvremena, a strijelac pogotka za Podrinje bio je Erić u 17. minutu.

Drina je u drugom poluvremenu bila mnogo bolja i preko Gavrovića u 60. minutu prvo izjednačila, a potom u 65. minutu preko Rakića došla do pobjede.

Fudbaleri Budućnosti iz Pilice upisali su i sedmi poraz u isto toliko kola Prve lige Republike Srpske. Ovoga puta bolja je bila ekipa Omarske, a dvostruki strijelac za goste je bio Panić u 11. i  84. minutu.

Piličani su posljednji na prvenstvenoj tabeli dok fudbaleri Drine zauzimaju sedmo mjesto sa 9 bodova, odnosno imaju učinak od tri pobjede i četiri poraza.