Reklamni prostor
Example 728x250
Example floating
Example floating
Crna HronikaNajnovije

Dječak iz Valjeva ostao bez prstiju nakon što mu je petarda pukla u ruci

×

Dječak iz Valjeva ostao bez prstiju nakon što mu je petarda pukla u ruci

Share this article

Dječaku iz Valjeva noćas su ljekari morali da amputiraju prste, dok je jedan tinejdžer iz Mionice povrijeđen, nakon što im je u ruci eksplodirala petarda, saopštio je MUP.

Nešto prije ponoći, u Valjevu maloletnik star 15 godina zadobio je teške povrede šake od petarde, amputirana su mu tri prsta i jedan dječak (14) je povrijeđen od petarde u Mionici tridesetak minuta poslije ponoći, rekao je šef smjene u komandno-operativnom centru MUP Igor Vasić.

Reklamni sadržaj
Example 300x600

Example 300x600
Kraj reklamnog sadržaja

Ocijenio je da je novogodišnja noć u Srbiji protekla nešto mirnije nego obično i dodao kako je bilo tuča, ali je policija brzo reagovala i podnijela prekršajne prijave protiv izgrednika, piše Telegraf.

“Na samim trgovima gdje je bilo organizovanih proslava i većeg preventivnog prisustva uniformisanih pripadnika MUP, nije bilo većih incidenata, osim alkoholisanosti zbog kojih je hitna pomoć intervenisala i prevozila te osobe na toksikologiju”, rekao je Vasić.

Example 300250

Odgovori