Reklamni prostor
Ljepota i zdravljeNajnovijeObrazovanjeVijestiZvornik

Potrebna podrška učenicima TŠC-a za projekat “Ja građanin” u kojem zagovaraju volontiranje i aktivizam u humanitarne svrhe

×

Potrebna podrška učenicima TŠC-a za projekat “Ja građanin” u kojem zagovaraju volontiranje i aktivizam u humanitarne svrhe

Share this article
Šta upisati: Koja zanimanja u BiH su najtraženija na tržištu rada?

Učenici TŠC-a Zvornik odlučili su da pokrenu jednu korisnu inicijativu, učenici treće godine ove obrazovne ustanove pokrenuli su projekat radnog naziva „JA GRADJANIN”, a tema odjeljenja III-m1 je volontiranje i aktivizam u humanitarne svrhe, što je za svaku pohvalu i svaki vid podrške.

U nastavku prenosimo njihov poziv, a vi im pružite podrškom klikom na link u nastavku i ispunjavanjem ankete:Pozivamo sve građane Zvornika, Bosne i Hercegovine da podrže osnivanje kvalitetne online platforme za volontiranje i aktivizam u humanitarne svrhe.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Ova platforma će doprineti efikasnosti i transparentnosti u pružanju pomoći onima kojima je najpotrebnija. Prema podacima iz 2020. godine, više od 30% stanovnika naše zemlje živi ispod granice siromaštva (Izvor: Agencija za statistiku Bosne i Hercegovine).

Stoga je sada važnije nego ikad da se udružimo kako bismo pomogli onima kojima je pomoć najpotrebnija.

Potpišite ovu peticiju kako bismo zajedno mogli napraviti promijenu!

POTPIŠI PETICIJU KLIKOM OVDJE

Odgovori