U lokalnom derbiju koji je odigran u okviru Druge lige RS – grupa Istok, fudbaleri Drine bili su uspješniji od Budućnosti rezultatom 3:0.

Drina savladala Budućnost iz Pilice, dva gola Ilića i jedan Vasića
Još jedan pobjednički selfi FK Drina

U 13. minutu Ilić je prošao po desnoj strani i šutirao, a loptu kratko odbio jedan od odbrabenih igrača gostiju do Vasića koji je sa sedam metara sproveo u mrežu. U 21. minutu šut Ilića sa 18 metara, a Radić je morao u dva navrata da interveniše i izbaci loptu u korner.

U 41. minutu Boričić je prošao i uposlio Ilića koji je rutinski savladao Radića za vođstvo Drine od 2:0. U 51. minutu pogriješila je odbrana gostiju, pa se Alić našao sam pred golmanom Radićem, međutim šutirao je pored gola, a nakon sudara sa golmanom Budućnosti Alić je povrijeđen i morao je napustiti igru.

U 71. minutu Vasić je idealno uposlio Erića koji je šutirao sa petnaestak metara iskosa preko gola. U 78. minutu odlična akcija domaćih krunisana je lijepim pogotkom. Sa desne strane je centrirao Trifković, a Ilić je volej udarcem sa desetak metara savladao Simića za konačnih 3:0.

DRINA – BUDUĆNOST

3 : 0 (2 : 0)

ZVORNIK – Gradski stadion. Gledalaca: 250. Sudija: Velibor Vidaković (Zvornik). Strijelci: Vasić u 13. minutu i Ilić u 41. i 78. minutu. Žuti kartoni: S.Milošević (Drina) Simić, Ristić (Budućnost).

DRINA: Todorović, Erić, Vasiljević, D.Milošević, Alić (od 56. S.Milošević), Ilić, Jokić, Boričić, Pljevaljčić (od 46. Trifković), Spasojević (od 46. Damjanović), Vasić.
BUDUĆNOST: S.Radić (od 83. J.Simić), P.Radić, Vukojičić (od 46. Dragić), Marković, Rosić, Lukić, Pajić, Vasiljević, Stevanović (od 46. B.Simić), Krezović, Ristić.