Pionirke odbojkašice Drine Zvornik dočekale su na domaćem terenu ekipu OK “Net” Vlasenica u četvrtom kolu odbojkaškog  prvenstva za pionirke.

Odbojkašice pionirke Drine novom pobjedom zasjele na prvo mjesto
Liderke na tabeli odbojkašice OK Drina

Poslije tri pobjede u prva tri kola, Drina je željela još jednu pobjedu kako bi se zadržala na vrhu tabele. Prvi set pripao je domaćim odbojkašicama bez većih problema poslije svega 16 minuta igre. Na kraju je rezultat prvog seta glasio 25:7 u korist pionirki Drine.

U drugom setu pionirke iz Vlasenice uložile supuno više napora i uspjele sakupiti 13 poena u ovom setu. Odbojkašicama Drine bilo je potrebno 19 minuta da drugi set dobiju konačnim rezultatom 25:13.

U posljednjem setu na utakmici Drini je bilo potrebno manje od 20 minuta da upišu novu pobjedu, a konačan rezultat u trećem setu iznosio je 25:10.

Na kraju zasluženih OK Drina Zvornik 3:0 OK “NET” Vlasenica po setovima (25:7, 25:13 i 25:10).

Igrom je zadovoljan i trener pionirki Drine Vladimir Petrović koji je poslije utakmice izjavio:

Petrović daje upute odbojkašicama

Zadovoljan sam igromm, ali i rezultatom. Dogovor je bio da od početka krenemo jako u ovom susretu i postignemo što veću razliku u broju osvojenih poena. Idemo dalje u sljedećem kolu gostujemo kod tima Glasinca i očekujem nastavak pobjedničkog niza. Rekao je Petrović.

Kapiten Dragić zakuhava

Kapitem tima pionirskog uzasta OK Drina je Tatjana Dragić koja je poslije utakmice izjavila:

Tatjana Dragić u akciji

Bila je ovo dobra igra cijelog tima. Sretna sam zbog pobjede. Idemo dalje svom snagom igrati za prvo mjesto do konačnog plasmana u sljedeći krug. Izjavila je Dragić.

Odbojkašice Net Vlasenica

U petom kolu tim Drine gostuje kod ekipe Glasinca koja u stopu prati mlade odbojkašice iz Zvornika u ovom takmičenju.

Veći broj fotografija odbojkašica Drine i tima Net iz Vlasenice možete pogledati klikom ovdje!!