Fudbaleri Drine u poslednjem kolu regularnog dijela prvenstva, poraženi su u Janji od domaćeg Podrinja sa 4:2. Utakmmica je bila odlična fudbalska predstava za sve prisutne na stadionu. Domači tim je poveo sa 1:0 da bi Drina preko Ognjena Stjepanovića prvo izjednačila, a potom u 14 minuti povela sa 2:1 golom kapitena Jevtića. Domaćin je do kraja poluvremena iz penala stigao do poravnjanja golom kapitena Došle. U drugom poluvremenu tim Podrinja je dao još dva gola za konačnih 4:2, čime je Drina gurnuta u grčevitu borbu za opstanak.

Fudbaleri Drine u Janji gubili, preokrenuli rezultat, ali na kraju ipak izgubili 4:2

Zvorničani će igrati Ligu za opstanak, jer su zauzeli deseto mjesto na tabeli sa 22 osvojena boda. Ispred Drine su ekipe Tekstilca iz Dervente sa 25, Modriče i Slavije sa 24, a iza Sutjeska sa 20 i Slobode sa 17.

Žrijeb za takmičenje u Ligi za opstanak biće održan tokom ove sedmice, a takmičenje se nastavlja mečevima koji će biti odigrani u subotu. U Ligi za opstanak igra se još 10 kola, a iz lige zbog skraćenja ispadaju sigurno tri tima. U slučaju ispadanja dva tima koji dolaze iz RS-a u Premijer lige BiH onda ćeiz Prve lige RS ispašće četiri odnosno pet timova.

Drina je na desetoj poziciji, a opstanak u prvoligaškom društvu garantuje tek druga pozicija u predstojećoj ligi za opstanak.