Na stadionu FK Radnički u Karakaju odigrana je utakmica između kadeta FK Drina Zvornik i OFK Gradina Srebrenik. Uspješniji su bili kadeti Drine koji su slavili rezultatom 3:0 u okviru 14 kola prvenstva BiH grupa Sjever.

Kadeti FK Drina savladali vršnjake iz Gradine Srebrenik i priključili se vrhu (FOTO+VIDEO)
Drugi gol Drine

Po izuzetno hladnom vremenu i kiši prisutni na stadionu su mogli pogledati jednu pravu prvenstvenu utakmicu.

Nakon početnog odmjeravanja snaga i nekoliko poluprilika, prvi su poveli domaći fudbaleri golom Nemanje Smiljanića u 32.minutu.

Nastavak je ponudio dosta bolji fudbal i konkretnije šanse iz odlično izrađenih akcija domaće, ali i gostujuće ekipe. Nakon ulaska u igru Mujkića i Hidića stvoren je petominutni pritisak domaćih fudbalera koji je urodio plodom poslije kornera.

Simić je ubacio loptu, a najbolje se snalazi u protivvničkom šesnaestercu rezervista Mujkić koji glavom pogađa za 2:0.

Fudbaleri kadeta  Drine u nastavku su izgledali puno bolje i preuzeli su potpunu dominaciju. Odlična igra u odbrani, čvrsta na sredini i raspoloženo u napadu gdje Simić i Alempić nisu dali mira protivničkoj ekipi.

Konačan rezultat postavlja i najbolji igrač na terenu Saša Simić dva minuta prije kraja utakmice. Kadeti su u toku zimske pauze napredovali i potvrdili vrhunsku formu iz posljednjih sedam kola jesenjeg dijela šampionata kada su imali stopostotan učinak.