Košarkaši Drine Princip pobijedili su na gostovanju ekipu Prijedor Spartak sa 77:65, odnosno po četvrtinama 17:13, 17:29, 18:16 i 13:19.

Nova gostujuća pobjeda zvorničkih košarkaša, Drina principijelno do pobjede u Prijedoru
OKK Drina Zvornik 2019/20

Iako su domaći dobro otvorili meč i dobili prvu četvrtinu ključni dio utakmice je bila druga četvrtina koji su Zvorničani odigrali odlično, šut je bio na nivou tako su zasluženo dobili ovaj dio utakmice i tu prednost kasnije pametno sačuvali do kraja. Prijedorčani su se probali vratiti u trećoj dionici, ali Drina Princip je bila bolja u posljednjoj četvrtini i tako upisala šestu pobjedu.

knele
Ovom pobjedom Drina Princip se izjednačila na tabeli sa, do ovoga kola, trećeplasiranom ekipom Prijedor Spartaka sa omjerom 6-4.

Najefikasiniji igrač kod Zvorničana je bio Dušan Knežević sa 22 poena i 12 skokova, Bogićević je postigao 18, uz 8 skokova i 5 asistencija, a Hajduković 16 koševa.

Kod domaćih najefikasniji je bio Aleksandar Ivetić sa 18 poena.