Drina je rutinski savladala domaću Jahorinu rezultatom 3:0. Svi setovi su trajali identično po 20 minuta. U prvom setu domaći su imali prednot 10:4 i 12:7.

ODBOJKA: Drina potpila Jahorinu
OK Drina

Gosti prave seriju dobrih poteza i dolaze na 14:14. Jahorina na krilima Simovića pravi razliku na 20:18 i opet nakon kratke pauze koju je zatrazio gostujuci trener gube bitne poene i dolazi se do 21:25.

Drugi set odlično počinje za domaćine, vode na startu 4:1 i tu kao da se sve staje. Gosti lagano idu do prvog tehničkog TA, kao i 2:0 u setovima.

Treći set je protekao u znaku gostiju. Jedino što Jahorina ide na tehnički TA sa 12:11 i odmah preokret Drine za 14:18.

ARHIV: Kapiten Tomić u akciji

MOK Jahorina – OK Drina 0:3 (21:25_20:25_18:25)

Pale. Dvorana : Peki. Sudije: Slobodan Antunović (Gacko), Dragan Filipovac (Višegrad). Delegat- kontrolor: Nikola Kozić (Ljubinje).

Jahorina: Jerković, Savić, Simović, Vidić, Furtula, Šuko, močević, Srdanović.,.

Drina: Grbić, Erić, Tomić, Petrović, Krco, Ašćerić, Subotić, Bošković.

OK Drina nastavlja sa dobrim partijama u ovoj sezoni. Trenutno se muška ekipa Drine nalazi na trećem mjestu odbojkaškog prvenstva RS sa četiri pobjede i dva poraza. Ispred su ekipa Ljubinja koja ima jednu pobjedu više i tim Majevice koji ima sve pobjede u ovom prvenstvu.

Razultati: VI kolo

Pelagićevo – Majevica 0:3 / 19:25, 11:25, 16:25
Jahorina – Drina 0:3 / 21:25, 20:25, 18:25
Ljubinje Bankom- Crvena Zvijezda 3:0 / 25:14, 25.14, 25:15
Gradiška – Tempo 3:1 / 26:24, 25:23, 16:25, 25:21