Rukometaši Drine upisali su još jedan poraz, ovaj put od RK Goražde, pretposljednje ekipe na tablici Premijer lige BiH. Utakmica je bila dosta neizvijesna, a susret su obilježile greške sudijskog para iz Ljubuškog na koje domaći igrači i stručni štab zasigurno imaju dosta toga reći. Zanimljivo da je slično suđenje u Zvorniku ranije bilo i u susretu protiv tima Izviđača u prvom dijelu sezone, a da je i tada delegat suđenja bio Alija Hasić iz Tuzle.

Rukometaši Drine ispustili pobjedu u posljednjim minutama susreta, trener Nedeljković bijesan na sudije i delegata

U meču 18. kola Premijer ligi BiH zvornička Drina mogla je do pobjede bez obzira na katastrofalno suđenje u toku meča, ali se to nije dogodilo najviše zbog neiskustva igrača u timu, ali i stručnog štaba koji se ranije nije susretao sa sličnim situacijama. Tim Goražda u Zvorniku jedino je mogao pobjediti uz prezentovano suđenje sudijskog para pod dirigientskom palicom ranije pomenutog gospodina iz Tuzle.

Drina je povela i vodila od početka utakmice sve do petog minuta, kada gosti okreću na 4:3. Od tada se igralo gol za gol da bi se prvo poluvrijeme završilo neriješeno 12:12.

I u drugom poluvremenu igralo se gol za gol da bi Drina u 48 minuti došla do dva razlike kada je bilo 23:21. Gosti su ubrzo izjednačili da bi se u posljendju minutu ušlo sa neriješenim rezultatom 28:28.

Na 29 sekundi do kraja Drina je imala loptu i napad za pobjedu, ali su njeni igrači u napadu se spetljali bespotrebno šutirali iz teške pozicije, a golman gostiju je odbranio ovaj udarac i u brzom kontra napadu su gosti preko Delića postigli gol za pobjedu od 29:28. Nije pomogao ni deveterac za Drinu na četiri sekunde do kraja, jer je šut Markovića izblokirala odbrana gostiju.

Kod domaćih najefikasniji je bio Hajdarević sa 8 golova od kojih je četiri postigao iz sedmeraca. Vidaković i Mitrović su postigli po 5, Lekić 4, Čvorić 3, Marković 2 i Ivanović 1 gol.