Mladi fudbaleri Drine, rođeni 2005. godine već treću godinu zaredom, osvajaju drugo mjesto i srebrnu medalju na „Zimskoj ligi Loznice”. I ove godine oni su bili drugi iza ekipe domaćina.

Uspješan nastup zvorničkih mališana u fudbalskoj ligi Loznica (FOTO)

Gol razlika Drine bila je 46:1. Treba pohvaliti mlade fudbalere koji pokazuju da Drina ne treba da brine za budućnost, ali i njihove roditelje koji ovu djecu vode na mnoge turnire i sami finansiraju odlazak na takmičenja.

Ove godine Drina je nastupala sa golmanom Stevom Jokićem i igračima – Ognjenom Hajdukovićem, Nikolom Mićićem, Stefanom Čonjićem, Kasimom Sejdinovićem, Đorđem Ristanovićem i Đorđem Burnjakovićem.

Najbolji strijelac je bio Ognjen Hajduković sa 20 golova. Najbolji igrač Drine bio je Stefan Conjić, a za najperspektivnijeg igrača Drine je proglašen Kasim Sejdinović. Najbolji golman bio je Stevo Jokić.

Zanimljivo je da se na ovom turniru koji se igra po ligaškom sistemu prijavilo nekoliko ekipa iz Zvornika, FK Drina Zvornik je se takmičio u dvije kategorije sa po dvije ekipe.

Trener Srđan Ešpek je na turniru u Loznici vodio drugi tim pjetlića koji su u svom uzrastu zauzeli solidno šesto mjesto. Najviše su pokazali Nikola Popadić, Andrej Kapor i Nebojša Gajić.

Tabela za predpionire

Pored Drine učešće na turniru u Loznici uzeli su timovi OFK Trnovica i ŠF Young boysi koji su imali zapažene rezultate.

Iz Trnovice se oglasio trener Goran Petrović koji je nakon turnira poručio:

Dječaci 2007. i mlađe godište zavrsili takmičenje u zimskoj ligi u Loznici i osvojili drugo mjesto u konkurenciji 10 ekipa.

Ogroman uspjeh za našu djecu, od kojih su neki po prvi put uzeli ucesce na ovakvom takmicenju,na kojem smo iza sebe ostavili mnogo veće i po imenima poznatije ekipe.

Nasi dječaci su se od lige oprostili pobjedom nad ekipom FK Jadar2 od 8-0.

Za najboljeg igrača u našoj ekipi je proglašen Saša Erkić, po mnogima najbolji igrač na turniru, najperspektivniji igrač je Hari Melezanović, a najbolji golman odlični Vuk Acimović.