Miljan Vukojičić srednji bek i vođa navale RK Drina bio je najbolji pojedinac u susretu između RK Drina i RK Kozara Gradiška. Susret se igrao u subotu u okviru devetog kola prve rukometne lige RS a rezultat je na kraju glasio 34:25.

Vukojičić vodio divove Drine do pobjede nad RK Kozara Gradiška
Miljan Vukojičić vođa navale divova Drine

Susret u Zvorniku bolje su otvorili gosti koji su na otvaranju susreta poveli i prednost održavali u prvom dijelu prvog poluvremena. Drina se u zadnjih deset minuta prvog poluvremena budi i uspostavlja stabilnu prednost te se na poluvrijeme otišlo rezultatom 14:11 u korist domaćeg tima.

Rukometni divovi Drine su u drugom poluvremenu izdominirali i susret sigurno priveli kraju konačnim rezultatom 34:25.

Najbolji pojedinac na terenu Miljan Vukojičić bio je strijelac osam puta. Marković je postigao pet, Spasojević sedam, Mijatović četiri, Ivanović tri, Popović i Vidaković po dva, a po jednom su strijelci bili Todorović, Petrović i Maletić. Raspoloženi golman Janković upisao je čak 21 odbranu.

Vladimir Janković golman sa “deset ruku”

Utakmicu je za portal Zvornicki.ba komentarisao Miljan Vukojičić srednji bek i vođa zvornickih divova:

Dosta loše smo otvorili utakmicu došlo je do opuštanja čega smo se i plašili. Ipak na kraju smo dodali gas i priveli utakmicu na siguran način. Sada nas očekuje jako teško gostovanje, ako ne i najteže u ovom delu ove sezone idemo ekipi Kotor Varoši. Rekao je Vukojičić koji je zbog povrede prethodne sezone izostao skoro sve utakmice što se poprilično odrazilo i na rezultate prethodne sezone.

Tabela preuzeta od portala Sport DC

O pobjedi protiv Gradiške i gostovanju u Kotor Varoši za portal Zvornicki.ba govorio je i trener Milan Nedeljković koji je izjavio:

Zadovoljan sam igrom u dosadašnjem delu prvensta, kao i poslednjom pobedom. Sada se okrećemo sledecem protivniku ekipi Kotor Varoši koja je jako neugodan protivnik. Mi u ovoj sezoni idemo korak po korak i u svaku utakmicu ulazimo da pobedimo, pa cemo videti šta će biti na kraju. Ova ekipa Kotor Varosi zaslužuje mnogo bolji plasman u ovom prvenstvu iako su trenutno četvrti na tabeli.

Milan Nedeljković – šef struke RK Drina

Nadamo se najboljem!! I jos da naglasim jako sam zahvalan portalu Zvornicki.ba i kompletnoj redakciji, ali i svim zvorničkim novinarima koji redovno prate svoje Divove!! Rekao je Nedeljković.

Zvornički divovi već dvije sedmice nalaze se na vrhu tabele prve lige, a kako rezultati i igra kluba govore tako će biti i na kraju ovogodišnjeg prvenstva.