Iako je u okviru 16.kola prve košarkaške lige RS poraz na gostovanju u Aleksandrovcu  kod tima Student Igokea bio očekivan, Drina je dobila tri nova prvotimca. Drina je na gostovanje otputovala bez šest standardnih prvotimaca.

Za prvi tim OKK Drina Zvornik debitovali kadeti Alić, Sekulić i Tekić

Student Igokea upisala je novu pobjedu rezultatom 98-82. Iako su zvornički košarkaši vodili sa 8 poena razlike na poluvremenu ekipa Drine nije uspjela da sačuva prednost.

Zbog skraćene rotacije došlo je do pada u poslednjoj četvrtini i nazalost zabilježen je još poraz. Košarkaši Drine su dali svoj maksimum i više od toga ali nažalost više se nije moglo obzirom da je samo 6 standardnih prvotimaca otišlo na utakmicu.

Sinoć su svoj debi u seniorskoj košsarci ostvarili Muhamed Alic 2001. godište, Strahinja Sekulić 2002. godište i Nikola Tekić 2003. godište.

Perspektivni Muhamed Alić

Portal Zvornicki.ba debitantima želi da zabilježe još mnogo minuta i da imaju duge i uspješne karijere.