U posljednjem susretu 21. kola njemačke Bundeslige bodove su podijelili HSV i Hannover (1:1). Salihović je tako upisao drugu asistenciju ove sezone.

Salihović asistencijom spasio HSV od 13. ovosezonskog poraza
Salihović Sejad rođen u Gornjem Šepku

Gosti su poveli u 37. minuti pogotkom Fossuma, a prednost su imali sve do samog finiša utakmice.

Povremeni fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Sejad Salihović u igru je ušao u 81. minuti zamjenivši Ekdala.

Samo pet minuta kasnije Salihović je asistirao Kostiću za konačnih 1:1, i svoj tim tako spasio od 13. ovosezonskog poraza. Bila je to druga asistencije za nekadašnjeg fudbalera Hoffenheima i Herthe u ovoj sezoni.

Poslije 21. odigranog kola HSV je pretposljenji sa 17 bodova, dok je Hannover deseti sa 28 bodova.

Ranije danas Augsburg je na domaćem terenu s 3:0 savladao Eintracht Frankfurt. Pogledajte majstoriju Zvorničanina: