Reklamni prostor
NajnovijeSportVijestiZvornik

Fudbaleri Drine petardom ispratili goste iz Foče

×

Fudbaleri Drine petardom ispratili goste iz Foče

Share this article

Osam utakmica 29. kola m:tel Prve lige Republike Srpske je odigrano danas, a najuvjerljiviju pobjedu upisali su fudbaleri zvorničke Drine.

Fudbaleri Drine petardom ispratili goste iz Foče

Debakl je doživjela Sutjeska na gostovanju kod Drine u Zvorniku. Zvorničani su zablistali kada im je bilo najpotrebnije i slavili sa 5:0. Od početka utakmice inicijativu su imali domaći fudbaleri, a ofanziva je rezultirala već prvom pravom prilikom u petom minutu utakmice kada Bogdanović iz izgledne prilike šutira u dobropostavljenog golmana.

Miroljub Gotvac, dugogodišnji ekonom FK Drina Zvornik odradio ogroman posao i najzaslužniji za stvaranje uslova da se utakmica odigra na stadionu u Zvorniku. I pored toga što je kiša stala u poslijepodnevnim satima, bare na terenu su bile česte, a tokom utakmice u ovakvim uslovima bolje su se snašli domaći fudbaleri.

Reklamni sadržaj
Kraj reklamnog sadržaja

Radost domaćih navijača nije se morala čekati dugo, pa je tako  Ognjen Milanović je u 14. minuti načeo mrežu gostiju nakon odličme akcije domaćih fudbalera.

Potez utakmice izveo je Stefan Vidaković u 21. minuti kada majstorski pogađa iz slobodnog udarca sa nekih dvadeset metara za dva nula. Ovo je bio rezultat prvog poluvremena. Drago Maksimović u nastavku pogađa za 3:0, nastavlja Nezir Alić koji postiže još jedan odličan gol na današnjoj utakmice, a konačnih 5:0 postavlja Roderik Taker Kai internacionalac iz Kanade.

Važno je napomenuti da su gosti na utakmicu u Zvornik stigli sa ukupno 16 fudbalera.

Drina je trenutno na 7.poziciji na tabeli sa 39 osvojenih bodova.

 

Odgovori