Nakon što je na sjednici Skupštine opštine Srebrenica donesena odluka o razrješenju Admira Hasanovića, odlučeno je da nova direktorica bude upravo Nukić koja je vijećnica NiP-a u Skupštini.

Kako Klix.ba saznaje, ona će zbog ovog poteza biti izbačena iz NiP-a, a zvanično saopćenje će biti objavljeno u toku dana.
Hasanović je, kako nam je potvrđeno, bio prvobitni dogovor ove tri stranke, nakon čega je Nukić odlučila ući u priču.
Nukić je ranije u Skupštini opštine Srebrenica bila vijećnica DF-a, nakon čega je prešla u NiP.













