U Srbiji se održava Otvoreno prvenstvo Beograda u atletici. Prema informacijama od trenera AK Zvornik Momčila Mandića, naš takmičar Alesandro manojlović je u kategoriji mlađih juniora zauzeo treće mjesto.

Atletičar AK Zvornik Alesandro Manojlović osvojio bronzanu medalju na otvorenom prvenstvu Beograda

Ovo je izuzetno važan rezultat ukoliko se zna koliki je značaj otvorenog prvenstva Beograda za mlađe uzraste.

Podsjećamo da su juniori AK zvornik ostvarili i značajne rezultate u Zenici prije petnaestak dana na državnom prvenstvu BiH.

Neumorni trener Momčilo Mandić

U Zenici su tada zapažen nastup naših juniora na prvenstvu BiH upotpunili; Pelemiš Milica skok u dalj 5,15, Alesandro Manojlović 400 m prepone, Petar Mandić vis – troskok , Damljana Bošnjak kugla i Jelena Macanović 400 m — tri srebra i jedna bronza.

Rezultat Manojlovića u Beogradu odraz je ozbiljnog rada u ovom sportskom društvu grada Zvornika.

Portal Zvornicki.ba upuuje najiskrenije čestitke Alesandru Manojloviću, trenerima kao i klubu AK Zvornik.