Novopazarci su danas na svom travnjaku priredili veliko iznenađenje i u meču punom preokreta savladali Partizan sa 3:2. Kako je to izgledalo danas pogledajte u video zapisu ispod.

Novi Pazar je poveo golom Nedeljkovića iz penala u 22. minuti. Bio je to ishod prvog dijela meča, a u drugom je Partizan uspio preokrenuti golovima u Soumaja u 59. i Asana u 70. minuti.

Domaći tim se nije predavao i preko Perića u 73. minuti poravnao na 2:2. Konačnih 3:2 pet minuta kasnije postavio je Ševkija Resić. Donedavni fudbaler Sarajeva je šutirao prema golu, a lopta je pogodila Miletića, promijenila pravac i završila u mreži. Nakon završetka meč gol Resića upisan je kao autogol.

Novi Pazar i Partizan poslije dva odigrana kola imaju po tri boda.

Za Novi Pazar su od prve minute pored Dragutinovića koji je ove sezone u Novi Pazar stigao iz Premijer lige BiH igrali i Numan Kurdić, koji je kao i Resić ovog ljeta stigao iz Sarajeva.