U utakmici 18. kola I lige Republike Srpske odigranoj u srijedu 28.marta  u Zvorniku Drina i Kozara podijelili su bodove odigravši 0-0.

Drina nastavila prosipati bodove na domaćem terenu (FOTO)
Iako je na poluvremenu Drina izmjenila dva igrača rezultat se nije mjenjao do kraja susreta

Nakon početnog ispitivanja snaga i terenske inicijative domaćih fudbalera, fudbaleri Kozare zaigrali su agresivnije i više kontrolisali loptu u svojim nogama. U prvom poluvremenu viđen je dobar fudbal sa dosta tempa. Oba tima pogodila su po jednu prečku. Z adomaći tim prečku je zatresao Avdić nakon što je presjekao loptu pred gostujućim šesnaestercem.

Borbeni Avdić, požrtvovano za svaku loptu, nedovoljno upotrebljivih lopti od veznog reda

U drugom poluvremenu domaćin je podigao nivo igre, ali bez previše opasnosti po gol Kozare i u nastavku su viđene po jedna prečka za oba tima. Drini je poništen gol, nakon jedne dobre akcije, Avdić je glavom prevario protivničkog golmana, ali je loptu prilikom ulaska u gol zakucao Stupar nakon čega je sudija signalizirao nedozvoljenu poziciju.

Prtiisak i inicijativa u drugom poluvremenu Drine nije dala rezultat

Drina je u dva kola u nastavku prvenstva osvojila jedan bog i još uvijek nije postigla pogodak. U nedjelju Drina nastavlja šampionat.

Pred fudbalerima Drine nema mnogo vremena za odmor. Već u nedjelju 01.04. 2018. godine u utakmici 19. kola I lige Republike Srpske Drina gostuje u Istočnom Sarajevu kod tima Savije. Utakmica počinje u 16 h.

Publika razočarana napustila stadion Drine

Drina (Zvornik): Vićić J., Musić E., Vasiljević N., Krstić M. (od 46. min. Kostić D.), Kikić A., Marković N. (od 46. min. Vasić R.), Stupar S., Dukić M., Jokić M., Avdić D., Ćulum D. (od 59. min. Dragutinović N.), trener: Cvijetinović V., nisu igrali: Bogićević M., Majlović E., Nikolić M., Molerović V.

FK Kozara: Ilić M., Kovačević M., Raspudić B., Petrović O., Kovljen S. (od 73. min. Petković V.), Radoja S., Kremenović V. (od 78. min. Džombić R.), Mirković I., Petković Z., Stjepanović N. (od 90. min. Aljetić B.), Paštar M. trener: Trivunović V., nisu igrali: Bojanić M., Petrović O., Babić N., Bubić Ž.