Fudbaleri "Drine" ispustili pobjedu na domaćem terenu u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Drine su u premijernom meču pred svojim navijačima u Prvoj ligi Republike Srpske odigrali neriješeno 1:1 protiv Omarske, iako su imali vođstvo do sudijske nadoknade.

Nakon minimalnog poraza na gostovanju Famosu, gdje su ostavili dobar utisak očekivalo se da tim iz Zvornika danas ostvari sigurnu pobjedu. Kada je odlični Aleksandar Ilić u 8. minutu pogodio mrežu gostiju, svi na stadionu su vjerovali u trijumf. U prvom poluvremenu Drina je bila bolji i opasniji rival, međutim u drugom dijelu susreta domaći tim je djelovao bezopasno, a kazna je stigla u sudijskoj nadoknadi kada je pogodio Marin za konačnih 1:1.

Drina nakon dva kola ima jedan osvojen bod, a u narednom kolu Zvorničani gostuju u Foči gdje će odmjeriti snage sa Sutjeskom.