Fudbaleri Drine savladali Laktaše u Zvorniku i pobjegli iz zone direktnog ispadanja (VIDEO)

Fudbaleri Drine pobijedili su danas na svom Gradskom stadionu u Zvorniku vicešampiona Prve lige Republike Srpske ekipu Laktaša Admiral bet rezultatom 2:0. Tako su izabranici trenera Mileta Lazarevića osvojili tri veoma važna, spasonosna boda kojima su i definitivno izbegli ispadanje, a u poslednjem kolu će se boriti da ne odu u doigravanje (baraž).

Poslije prvih 45 minuta Zvorničani su vodili 1:0 pogotkom Miloša Jokića u 12. minutu. Nakon izvedenog kornera najbolje se snalazi iskusni Jokić i matira nemoćnog golmana gostiju Nikolića.
Rezultat se nije mijenjao sve do 71. minuta kada je konačni rezultat postavio Drago Maksimović.

Drina (Z) – Laktaši Admiral bet   2:0 (1:0)

Gradski stadion u Zvorniku. Gledalaca: 550. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Strijelci: 1:0 Jokić (12), 2:0 Maksimović (71). Žuti kartoni: Marić (drina), Turanjanin (Laktaši Admiral bet).

DRINA (Z): Marković, Jovićević, Jokić, Mićić, Ilić, Srećković (od 83. Marić), Mitrović (od 62. Cmiljanović), Jezdić (od 62. Gavrić), Maksimović (od 79. Jelić), Janjić (od 79. Bogdanović), Ćulum.

LAKTAŠI ADMIRAL BET: Nikolić, Milić, Ćebić, Šikanjić, Škorić, Trivić, Turanjanin, Babić, Bosančić (od 72. Bobić), Keleman (od 82. Srdić), Dojčinović (od 46. Džajić).