Fudbaleri Drine upisali pobjedu koja vodi u opstanak, najmlađim upornim navijačima podijeljeni šalovi Drine (FOTO)

Fudbaleri Drine iz Zvornika savladali su u na domaćem terenu ekipu Rudara iz Prijedora rezultatom 3:0 u meču 26. kola Prve lige Republike Srpske.

Svi golovi su viđeni u drugom poluvremenu. U 47. minutu Ćulum je ubacio loptu sa lijeve strane, a Jovićević je glavom šutirao sa ivice peterca i pogodio gostujuću mrežu.

Drina je drugi gol postigla u 64. minutu kada je nakon dobrog ubacivanja sa desne strane po ivici šesnaesterca, Cmiljanović propustio loptu, Ilić je prihvatio na desetak metara od gola, driblao dvojicu igrača Rudara te šutirao, a lopta je na zakačila jednog od odbrambenih igrača gostiju i završila iza leđa golmana Trišića.

Odličnu igru u drugom poluvremenu domaći su krunisali u u 83. minutu kada je Ilić napravio još jedan odličan potez i maestralnom asistencijom prevario kompletnu odbranu gostiju i dodao loptu Jeliću, koji je sam izašao pred golmana gostiju Trišića i lako ga savladao.

Nakon 26. odigranih kola Zvorničani se nalaze na diobi 11. mjesta sa 34 osvojena boda.

Zanimljiv detalja dogodio se u drugom poluvremenu kod ograde između tribine i svečane lože, najmlađi navijači Drine tražili su da kupe šal FK Drina Zvornik, nakon čega im je predsjednik FK Drina Zvornik Jeleno Vasić iste i uručio besplatno, mališani zadovoljni poklonom, ubrzo su došli sa drugarima s tribina i tražili isti poklon za njih što im je predsjednik Vasić i ispunio.