Fudbaleri Drine upisali prvi poraz u nastavku prvenstva, primili 3 gola u prvih 17 minuta utakmice

Četvrtoplasirani Željezničar je na svom terenu savladao Drinu rezultatom 4:2 u okviru 21. kola Prve lige RS-a. Domaći tim fenomenalno je ušao u utakmicu i već u 17. minutu bilo je 3:0. Goste je „načeo“ Stefan Kerezović u sedmom, da bi sedam minuta kasnije Milan Jević pogodio za dva gola prednosti banjalučkog tima. Strijelac trećeg gola bio je Marko Blanuša.

Tim iz Zvornika je do poluvremena uspio smanjiti na 3:1, a strijelac je u sudijskoj nadoknadi prvog dijela bio Radomir Krstin, prenosi portal Mondo.

Prema inormacijama iz FK Drina Zvornik, najveći krivac za novi poraz jeste teren sa vještačkom travom.

Mnogi Zvorničani koji vole Drinu i doživaljvaju ovaj klub kao dio vlastitog identita očekivali su u nastavku sezone više u prva četiri kola od pet bodova.

Drina je trenutno šesnaesta na tabeli Prve lige Republike Srpske i nalazi se na mjestu koje vodi u baraž, odmah iznad zone ispadanja u kojoj se nalaze Modriča i Omarska.

Alarm u klubu od strane novog rukovodstva još uvijek nije upaljen. Do kada će Mile Lazarević ostati na klupi, da li treba da Drina dođe u zonu ispadanja pa da uprava reaguje?

Uprava kluba je na potezu, ali samo da se ne izađe sa pričom da neće niko drugi trenutno da preuzme vruć krompir. Ostavka šefa stručnog štaba bi u ovom momentu bila najpoštenije rješenje da se spasi ono što se spasiti može.

Naredna dva kola su izrazito teška i malo je nada za povoljne rezultate.