Futsaleri Jang bojsa su lakše nego se očekivalo savladali ekipu Glasinca sa 6:3 i ostvarili plasman u osminu finala Kupa Republike Srpske.

Nakon početnog ispitivanja snaga drugoligaš iz Zvornika je došao do prednosti u 10. minutu pogotkom B. Lazića.

Dva minuta kasnije isti igrač je povećao prednost domaćina i najavio potop prvoligaša sa Sokoca.

Treći pogodak za domaći tim je pogodio Jurošević u 15. minutu, dok je svojim trećim pogotkom Lazić postavio rezultat prvog dijela meča, 4:0 za Jang bojs.

U nastavku su gosti pokušali da se konsoliduju, ali je domaći tim u 26. minutu preko Juroševića stigao do prednosti od 5:0.

U 28. minutu Rajić smanjuje na 5:1, ali Jurošević tri minuta kasnije postiže het-trik za 6:1.

U finišu susreta gosti preko Višnjića i Đerića ublažavaju poraz za konačnih 6:3.

Žrijebom će biti odlučeno ko će biti protivnik Jang bojsa u osmini finala Kupa Republike Srpske.